Jak większość dostawców usług hostingowych, również Netmark zachęca nas do promowania swojej oferty atrakcyjnym programem partnerskim. Umożliwia on zarabianie pieniędzy w prosty sposób, dzięki prowizjom za dokonane zakupy.Nie jest łatwo znaleźć w sieci informację na temat tego programu partnerskiego. Aby dowiedzieć się czegoś więcej, musimy poszperać trochę w dziale FAQ na stronie głównej Netmark.pl. Znajduje się tam krótka informacja na temat prowizji, jakie otrzymują osoby promujące ich usługi.

Aby wziąć udział w tym programie partnerskim musimy być klientem, który ma wykupioną jakąkolwiek usługę. Następnie musimy zgłosić chęć do udziały w programie poprzez zakładkę program partnerki, która jest dostępną po zalogowaniu się.

Co oferuje Netmark

Prowizja, którą oferuje Netmark to 20%. Każdy polecony przez nas klient, który wykupi usługę wygeneruje dla nas zarobek w postaci 20% wartości transakcji. Prowizja przyznawana jest zarówno podczas zakupu nowych jak również przedłużania już aktualnie posiadanych usług. Krótko mówiąc, każda wpłata naszego partnera to dodatkowe pieniądze dla nas.

Zgromadzone środki możemy wykorzystać po osiągnięciu ustalonego minimum w wysokości 50 PLN. Celowo napisałem wykorzystać, gdyż zarobionych pieniędzy nie możemy wypłacić. Możemy je przeznaczyć tylko i wyłącznie na opłacenie własnych usług. Jest to idealny program dla webmasterów oraz osób posiadających własne strony internetowe.

Profesjonalny Hosting

Program polecamy standardowo przy pomocy ref-linku. Dodatkowo na stronie mamy do dyspozycji kilka kreacji reklamowych w postaci bannerów.

Jakość usług

Uczestnictwo w pp Netmark wiąże się z korzystaniem z ich usług. Warto dodać, że jest to jeden z najlepszych dostawców usług hostingowych w Polsce. Istnieje na rynku od 2005 roku i jak do tej pory ciężko jest znaleźć jakiekolwiek uszczypliwe uwagi kierowane pod ich adresem. Sam posiadam wykupiony hosting od kilku ładnych lat i nigdy nie narzekałem.

Polecam również przeczytać artykuł Jaki hosting wybrać dla bloga, strony?, w którym Netmark został opisany pod kątem usługodawcy.

Przykładowe statystyki

Przedstawie wam moje statystyki. Jak widać udało mi się zgarnąć trochę prowizji. Zarobione pieniądze w pełni pokrywają moje zapotrzebowanie na usługi hostingowe.

Podsumowanie

Zachęcam do udziału w tym programie partnerskim. Pomimo tego, iż nie wypłaca on zarobionych pieniędzy, wysokość prowizji jest bardzo zachęcająca. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że osoby które raz zostaną naszymi poleconymi będą przedłużały wykupione usługi. Zbudujemy tym samym pewnego rodzaju dochód pasywny, który przeznaczymy na zakup własnych usług. Idealny program dla webmasterów.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.