Jak wpłacić pieniądze na konto PayPal?

PayPal

Użytkownicy platformy PayPal mogą doładowywać swoje konta za pomocą przelewów z krajowych rachunków bankowych. Wcześniej aby tego dokonać potrzebna była nam karta płatnicza. Poradnik jak wpłacić pieniądze na konto PayPal.

 

W zasadzie nie ma w tym żadnej filozofii. Przy odrobinie zaangażowania wszystkie potrzebne informacje możemy znaleźć na podstronie Dodaj środki” dostępnej po zalogowaniu się na konto PayPal.

Krok 1 – „Dodaj środki”, PayPal

Aby dodać pieniądze musimy zalogować się do naszego konta, by móc pobrać niezbędne dane do wykonania przelewu. Następnie wchodzimy w zakładkę „Dodaj środki”, gdzie podane są: nazwa beneficjentanazwa bankunumer rachunkuidentyfikator przelewu.

Dane do przelewu

Krok 2 – Przelew z konta bankowego

Następnie logujemy się do konta bankowego, z którego będziemy wykonywali przelew. Wybieramy „przelew jednorazowy” i uzupełniamy wolne pola danymi odczytanymi wcześniej w kroku 1. Cała procedura przebiega tak jak przy każdym innym poleceniu przelania środków.

Przelewy zazwyczaj przetwarzane są od 2 do 3 dni roboczych (czas może się różnić w zależności od banku). Gdy pieniądze dotrą na konto PayPal otrzymamy wiadomość e-mail z potwierdzeniem wykonania operacji.

Uwaga

  1. Pieniądz należy wysłać z rachunku bankowego zarejestrowanego na takie samo imię i nazwisko co nasze konto PayPal.
Istnieje jeszcze możliwość doładowania konta w sposób błyskawiczny. O tym w kolejnym artykule.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.