Błyskawiczne doładowanie konta PayPal

Błyskawiczne płatności to domena ostatnich kilku lat. Dla wielu są one czymś naturalnym, szczególnie dla osób robiących zakupy w internecie. Jak szybko doładować konto PayPal? 

Już jakiś czas temu na stronie został opublikowany artykuł odnoszący się do tematu doładowywania konta PayPal. Zostało w nim opisane w jaki sposób doładować konto środkami za pomocą przelewu tradycyjnego. (link: Jak wpłacić pieniądze na konto PayPal?). Metoda ta jest o tyle uciążliwa, iż wymaga od nas 1-2 dniowego okresu oczekiwania na zaksięgowanie przelewu. Dopiero wtedy możemy dysponować środkami.

Nie wszyscy jednak mają czas i chęci na tak długo czekać. Z pomocą przychodzi opcja błyskawicznego doładowania konta.

Krok 1

Klikamy w odnośnik Dodaj środki błyskawicznie z Trustly.

Po kliknięciu w link otworzy się nowa karta ze stroną paypal-doladowania.pl. Na środku ekranu pojawi się przycisk Doładuj konto teraz. Klikamy.

Krok 2

Powinno wyskoczyć nam takie oto okienko, w którym musimy zalogować się ponownie do naszego konta.

Krok 3

Następnie zostaniemy przeniesieni do strony na której należy wybrać bank oraz kwotę, którą chcemy wpłacić na nasze konto PayPal.

Dostępne banki to: Credit Agricole, Alior Bank, Millennium Bank SA, Bank BPH, iPKO, mBank, Deutsche Bank, Getin Bank, ING BankOnLine, Inteligo, Bank Pekao oraz Zachodni WBK. Należy również pamiętać aby zaznaczyć akceptację na udostępnienie Trustly Group AB przez firmę PayPal imienia i nazwiska, adresu e-mail oraz adresu IP użytkownika.

Krok 4

Wypełniamy formularz podając imię, nazwisko a także adres e-mailowy. Akceptujemy również zasady i warunki serwisu DotPay po czym klikamy kontynuuj.

Krok 5

Wyświetli się komunikat, pod którym znajduje się kolejny przycisk kontynuacji. Klikamy.

Zostaniemy automatycznie przeniesieni na stronę naszego banku. Możemy bezpiecznie zalogować się i dokończyć transakcję. Po dokonaniu przelewy, gdy odświeżymy nasze konto PayPal, środki powinny być już do naszej dyspozycji.

Opcja błyskawicznego doładowania konta jest bardzo przydatna, gdy niespodziewanie skończą się nam środki w PayPal. Dużo osób korzysta z tego banku podczas robienia zakupów na chińskich stronach. Większość z nich akceptuje przelewy z PayPal. Można zatem szybko i wygodnie płacić za nasze zakupy.

Related Posts

2 thoughts on “Błyskawiczne doładowanie konta PayPal

  1. I was recommended this web site by my cousin. I’m not sure
    whether this post is written by him as nobody else know such detailed
    about my difficulty. You’re incredible! Thanks!

Leave a Reply

Your email address will not be published.