Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

Złote myśli – Program partnerski

Złote Myśli

Złoty Program Partnerski to typowy program Pay per Sale co oznacza, że dostajemy prowizje za każdy zakup osoby przez nas poleconej. Jest bardzo popularny wśród posiadaczy blogów, a przez wielu uznawany za najlepszy.

W programie Złote Myśl prowizja jest nam naliczana za sprzedaż za naszym pośrednictwem książek, ebook’ów, audiobooków i innych produktów z oferty naszego partnera. W ofercie znajduje się blisko 300 poradników poruszających miedzy innymi takie tematy jak rozwój osobisty, relacje między ludzkie, e-biznes, sprzedaż bezpośrednią czy zdrowe odżywanie. Jednym słowem jest w czym wybierać!

Przykład reklamy

Złote Myśli

Złote Myśli - Przykład materiałów.

Ile możemy zarobić  w Złote Myśli?

Nasze zarobki zależą od ilości sprzedanych ebook’ów.

Jeśli dana osoba dokona zakupu z naszego polecenia dostajemy 25% ceny netto produktu i jest to prowizja bezpośrednia. To jeszcze nie wszystko. Jeśli klient dokonał zakupu w serwisie Złote Myśli po raz pierwszy należy się nam jeszcze tzw. prowizja wieczna. Od tego momentu będziemy otrzymywali 15% wartości netto zakupów dokonywanych przez tego klienta, dożywotnio.

Można szybko wyliczyć, że na sprzedaży jednego ebook’a możemy zarobić jednorazowo nawet 40%.

Dodatkowo, jest jeszcze prowizja z zarobków osób, które są poleconymi naszych partnerów. Otrzymujemy do 25% ich zarobków.

Inne zalety ZPP

  • Jako partner otrzymujemy dostęp do szerokiej gammy materiałów promocyjnych (tj. grafiki, linków), statystyk, forum oraz wsparcia pracowników Złotego Programu.
  • Dostajemy wysokie prowizje za sprzedaż produktów.
  • Bardzo jasno i precyzyjnie zaprezentowane oferowane pozycje, opatrzone obszernym opisem, co ułatwia nam sprzedaż.

Podsumowując, program partnerski Złote Myśli jest bardzo ciekawym programem. To idealny sposób na rozpoczęcie przygody z zarabianiem w internecie dla wszystkich tych, którzy nie boją się włożyć w to trochę pracy.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.