Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

Zanox – Sieć afiliacyjna

zanox

Zanox jest liderem rynku reklamy efektywnościowej, który świadczy usługi blisko 4tyś. klientów. Sieć afiliacyjna Zanox znana jest na rynkach całego świata, co zawdzięcza stałemu rozwojowi oraz wydajnemu modelowi biznesowemu.

Zanox to niemiecka firma, która specjalizuje się w dostarczaniu reklamy efektywnej, trafiającej do konkretnego użytkownika. Została założona przez Thomasa Hesslera, Heiko Raucha i Jensa Hewalda w 2000 roku. Obecnie firma jest własnością Axel Springer AG, z 52,5% udziałów, i szwajcarskiej PubliGroupe AG z 47,5%. Grupa posiada oddziały między innymi w Niemczech, Anglii, Holandii, Polsce, USA, Brazylii, Chinach i wielu innych krajach, w których pracuje blisko 600 osób.

Uczestnictwo w programie jest darmowe. Każdy kto przystąpi do Zanox ma możliwość zarabiania w internecie prawdziwych pieniędzy. Wystarczy wypełnić formularz rejestracji na stronie, a następnie aktywować konto. Dokonujemy tego poprzez odebranie e-maila na podany podczas rejestracji adres. Następnie gdy już będziemy mogli się zalogować, musimy zgłosić stronę www na której chcemy wyświetlać reklamy. Akceptacja trwa zazwyczaj kilka dni. Jeśli ekipa Zanox rozpatrzy naszą witrynę pozytywnie, będziemy mogli przejść do bardziej przyjemnego zajęcia, czyli zarabiania.

Rozliczenia

Każdą kampanię rozliczamy z Zanox w modelu Cost-per-lead, cost-per-sale lub cost-per-click. W zależności od wyboru reklamy, godzimy się na jej warunki, dlatego otrzymujemy premię za każde kliknięcie w reklamę, wypełniony formularz bądź wygenerowaną sprzedaż. Przykładem systemu rozliczeniowego opartego o CPC może być Google AdSense.

Minimalny próg wypłaty wynosi 150 złotych. Przelewy robione są automatycznie po przekroczeniu minimum. Jeśli do niego nie dojdziemy w danym miesiącu, zarobki przechodzą na kolejny i tak do osiągnięcia progu.

Wady i zalety Zanox

  • + duży wybór programów partnerskich, ponad 100 kampanii,
  • + wysokie prowizje i stawki podczas rozlicznia,
  • + pewność otrzymania zarobionych pieniędzy,
  • – minimum do wypłaty 150 złotych,
  • – kiepskie tłumaczenie panelu zarządzania,
  • – skomplikowany panel obsługi konta,

 Ocena Zanox

Zanox wypada całkiem dobrze w świetle innych sieci na polskim rynku. Oferuje bogaty asortyment programów partnerskich z wysokim wynagrodzeniem dla wydawców. Minimum nie jest wygórowane więc szybko można przekroczyć próg do wypłaty. Jedynym mankamentem jest skomplikowany panel obsługi konta, ale można do tego przywyknąć.

Z pewnością sieć Zanox jest godną uwagi.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.