Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

Wypłata środków z konta PayPal na polski bank

PayPal

Korzystasz z konta PayPal i nie wiesz jak przelać pieniądze na konto w polskim banku? Jeśli posiadasz środki na koncie w banku internetowym PayPal w prosty i szybki sposób możesz dokonać ich transferu na dowolny bank zarejestrowany w Polsce.

Nie musisz martwić się, że pieniądze które wymieniłeś z kimś obcym nie dojdą na Twoje konto. PayPal oferuje całkowicie bezpłatny transfer środków z konta na polskie banki. Przedstawię wam instrukcję jak tego dokonać.

Krok 1: Logowanie

Zaloguj się na swoje konto. Następnie wejdź w zakładkę „Wypłać” w menu głównym.

PayPal

Wejdź w zakładkę "Wypłać"

Krok 2: Wypłata środków na rachunek bankowy

Teraz wybieramy opcję „Wypłata środków na rachunek bankowy”.

PayPal

Wybierz opcję "Wypłata środków na rachunek bankowy"

Krok 3: Wybierz rachunek i kwotę

Jeśli mamy zdefiniowany rachunek na naszym koncie, wpisujemy teraz kwotę jaką chcemy wypłacić i gotowe. Reszta zrobi się sama. Pieniądze zostaną wysłane w przeciągu 2-3 dni roboczych bez żadnych prowizji.

PayPal

Wybierz rachunek i kwotę

Krok 4: Dodaj rachunek bankowy

Jeśli nie mamy zdefiniowanego rachunku bankowego, strona automatycznie przekieruje nas do formularza gdzie będziemy musieli go dodać. Gdy postąpimy zgodnie z krokiem 2 pojawi się:

PayPal

Zdefiniuj rachunek bankowy

Następnie, po wypełnieniu formularza, zostaniemy przekierowani do kroku 3.

Jeśli podamy zły numer IBAN przy późniejszym zleceniu wypłaty zostanie nam odjęte z konta 30PLN, więc lepiej sprawdzić dwa razy poprawność wpisanego numeru.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.