Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

TOP5 ranking programów partnerskich

Ranking TOP5

Przedstawiam wam ranking programów partnerskich, w których warto jest uczestniczyć oraz zarabiać pieniądze. Na liście znajdziecie 5 najlepszych programów, które są godne waszej uwagi.

Nie łatwo jest znaleźć program partnerski, który w 100 procentach spełniłby nasze oczekiwania odnośnie zarobków, łatwości obsługi, szybkości wypłat itp. Najlepiej jest samemu testować różne możliwości i korzystać z tego co nas w pełni satysfakcjonuje.

Sporządziłem ranking TOP5 programów, które są według mnie godne polecenia. Pod uwagę brałem takie kryteria jak: zarobki, obsługa, support, minimum, czas realizacji wypłat, materiały promocyjne, system poleconych. Oto rezultaty (w kolejności według miejsc):

Google AdSense

Jest najlepszym programem na rynku bez dwóch zdań. Umożliwia zarabianie całkiem sporych pieniędzy przez internet. Wynagrodzenie jest przyznawane za kliknięcia w reklamy umieszczone na naszym blogu/stronie www. Obsługa jest całkiem przyjemna przez co nie powinniśmy mieć najmniejszych problemów z zarządzaniem kontem.

Złote myśli

Złoty program partnerski jest przez wielu webmasterów uznawany za najlepszy. Choć różnie się od Adsense sposobem zarabiania, ponieważ opiera się o sprzedaż książek, to i tak jest bardzo popularny. Oferuje jedne z najbardziej atrakcyjnych prowizji od wygenerowanej sprzedaży e-książek.

Allegro

Możliwe, że lata swojej świetności ma już za sobą ale nadal można w nim sporo zarobić. Nie ma tutaj najmniejszych problemów z wypłaceniem prowizji. Program opiera się o polecanie nowych osób, które założą konto w serwisie. Dodatkowo otrzymujemy 30% prowizji od wpłat naszych poleconych w przeciągu pierwszego roku.

Nextranet

W tym programie również zarabiamy pieniądze ze sprzedaży ebook’ów. Na tej liście znalazł się dzięki wysokiej stawce prowizji, która wynosi aż 30 procent. Również minimum, jakie należy osiągnąć by wypłacić zarobki, jest zaletą Nextranet’u. Wynosi ono tylko 50 złotych.

CPMProfit

Dlaczego właśnie CPMProfit? Otóż jest ona bardzo ciekawym programem, który daje możliwość zarobienia pierwszych pieniędzy osobom, które dopiero zaczynają przygodę z zarabianiem w internecie. Model w jakim jesteśmy rozliczanie jest jeszcze dość mało popularny i nie wymaga posiadania dużego ruchu na naszych stronach aby móc zarabiać. Choć stawka 10gr za 1000 odsłon może wydawać się niewielka, dojście do minimum, które wynosi 30zł, nie powinno przysporzyć nam problemu.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.