Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

TOP10, Ranking programów PTR/firm mailingowych

Przedstawiam wam listę najlepszych polskich programów PTR. W rankingu uwzględnionych zostało 10 najbardziej przyjaznych użytkownikom serwisów, w których mogą zarabiać pieniądze w internecie poprzez czytanie maili.

Pod uwagę braliśmy łatwość oraz szybkość zarabiania, kontakt z administracją oraz popularność witryn.

Oto ranking firm mailingowych w Polsce

  • Sejfik.com – według nas najlepszy serwis w Polsce. Ostatnio tempo rozwoju programu trochę zmalało lecz nadal jest liderem w innowacyjności zarobkowania oraz szybkości z jaką możemy osiągnąć minimum do wypłaty.
Sejfik.com

Zapisz się do Sejfik.com klikając w banner.

  • II – ImperiumReklamy.com – serwis został doceniony przez nas za wysoką stawkę PTP nonUV, która wynosi aż 1zł. Jest to najwyższa cena za 1000 odsłon na rynku.
ReklamaPLN.net

Zapisz się do ImperiumReklamy.com klikając w banner.

  • III – CentrumReklamy.com – program jest jedną z najstarszych polskich firm mailingowych. Należy do firmy AdNox, która posiada najlepsze serwisy krajowego rynku PTR. Oferuje najwyższe stawki za czytanie maili oraz klikanie w płatne linki.
asdasdads

Zapisz się do PCR klikając w banner.

 • IV – ZielonyMail.com – ciekawy program z pod skrzydeł AdNox. Wielokrotnie wyróżniany prestiżowymi nagrodami na forach internetowych
 • V – PulsReklamy.pl – bardzo dobrze prosperujący program, do którego zapisało się już blisko 30 tyś. użytkowników. Doceniany przez wielu klikających.
 • VI – Ekasa.org –  serwis Pampersa, który posiada najniższe minimum do wypłaty. Czyni go to jednym z bardziej atrakcyjnych programów w internecie.
 • VII – Świat-Reklam.net – obowiązkowa pozycja dla początkujących klikaczy. Serwis jest na tyle popularny, że zrzesza już prawie 40 tyś. uczestników. Posiada całkiem przyzwoite stawki za czytanie maili.
 • VIII – E-bizo.pl – jedyny serwis w tym rankingu, z którego nie możemy wypłacić zarobionych pieniędzy poprzez przelew na konto. Mimo to zarabia się w nim bardzo przyjemnie a zgromadzone środki możemy wymienić na doładowanie telefonu.
 • IX – Bez-minimum.info – ostatnio mało popularny program, gdyż admin prawdopodobnie nie ma zbyt dużo czasu na pielęgnowanie swojego biznesu. Mimo tego jest jedną z dłużej prosperujących witryn PTR, która daje zarobić swoim użytkownikom.
 • X – ReklamaPLN.net – podobnie jak z bez-minimum.info program przeżywa lekki kryzys. Mamy nadzieję, że to się poprawi gdyż pamiętamy okres jego świetności. Uznawany dawniej za pretendenta do zajęcia pierwszego miejsca w Polsce na rynku Get-Paid.
Oczywiście powyższy ranking firm mailingowych jest ułożony według moich spostrzeżeń i doświadczeń. Pozycja firm może się zmieniać z ich aktualną kondycją na rynku. Będę starał się uaktualniać go jak najczęściej.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.