Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

Strategia zarabiania w Neobux’ie

Neobux.com

Zanim przeczytasz tę strategię musisz zrozumieć, że nie będziesz zarabiać 10-30$ dziennie, tak szybko jak rozpoczniesz przygodę z Neobux.com. Początkowo będzie to tylko kilka centów, lecz z czasem poprzez twoje zaangażowanie i rozwój konta stanie się to wyższym dochodem. Jeśli nie chcesz inwestować w Neo, Twoja droga do sukcesu będzie znacznie dłuższa lecz również udana.

Głównym elementem zarabiania na tej stronie jest polecanie, tzw. zdobywanie referrals. Jeśli nie masz żadnego poleconego twoje zarobki roczne mogą sięgać maksymalnie 16 dolarów (tj. około 50 zł). Biorąc pod uwagę warunki programu było by stratą czasu klikanie samemu na marne kilka dolarów. Przy stawce za poleconego 0,5c można sprytnie zwielokrotnić te zyski. Nasuwa się pytanie : „Jak to zrobić?”.

Otóż, Neobux oferuje możliwość wypożyczania referrali. Jest to łatwy sposób na powiększenie swojego downline’u.

Pamiętajmy, żeby nie wypożyczać refków pozostawiając ich na pastwę losu. Inaczej nie wypracujemy sobie żadnego zysku i szybko się zniechęcimy.

Przeczytaj artykuł uważnie do końca a ja wskażę Ci najważniejsze rzeczy, które pomogą Ci zarobić.

Wynajem jednego poleconego kosztuje 25 centów dla konta Standard, płatne raz w miesiącu. Aby wydane pieniążki nam się zwróciły, ref musiałby kliknąć co najmniej 50 reklam (średnio około 1,4 na dzień). Niektórzy jednak są bardziej lub mniej aktywni. Na szczęście jest funkcja wymiany poleconych i kosztuje to 7 centów za każdą pojedynczą wymianę. Musimy uważnie obserwować czy ktoś klika, nie denerwować się jeśli jeden dzień nie kliknął, bo przecież nie możemy co drugi dzień tracić 7c na wymianę.

Gdy osiągniemy już na naszym koncie kwotę 80 centów, pojawi się nam możliwość wypożyczenia pierwszych 3 refków. Większość osób popełnia ten błąd i kupuje ich. Gdy tak zrobimy nie będziemy mieć pieniędzy na  ewentualną wymianę nieaktywnych poleconych. Osiągniecie 80c jest kwestią 20 dni. Najlepiej wypożyczyć pierwszych refów gdy uzbieramy 1,50 dolara. W ten sposób mamy dodatkowe 25 centów na wymianę, lub przedłużanie.

AutoPay

Ważnym czynnikiem jest funkcja, którą serwuje Neobux, jest to AutoPay. Należy ją włączyć aby zaoszczędzić 10% na przedłużaniu naszych poleconych. Jeśli będzie on aktywny, to w każdym dniu w którym kliknie on reklamę, niewielka część naszych zarobków zostanie nam odjęta z Rental Balance lub poprostu nie przyznana. Natomiast polecony zostanie przedłużony o kolejny dzień. Pozwala nam to na zaoszczędzenie 10% kosztów wynajmu.

Uwaga! AutoPay działa wtedy gdy pozostało powyżej 20 wypożyczenia.

Przedłużanie poleconych

Kolejną ciekawą możliwością jest przedłużanie wynajętych poleconych na kolejne miesiące.Jeśli kończy się nam okres ich ważności możemy wykupić ich na kolejne misiąc, np. 1,2 lub 3. Plusem jest to, że gdy przedłużamy przyznawane są nam odpowiednio zniżki: 2 miesiące 10%, 3 miesiące 20%. Jeśli kupimy poleconego za 25c, to jego odnowienie na 3 m-ce będzie kosztowało 20c. Zaoszczędziliśmy 5c i możemy przeznaczyć to na wymianę.

Czynność wypożyczania refów powtarzam, aż nasz Downline wzrośnie do 500 referrali. Możemy wypożyczać po 3 poleconych lub więcej: 10,20,30,50,75,100. Następnie czekamy aż na naszym koncie uzbiera się kwota w wysokości 100 dolarów. Nie wypłacaj ich! Pieniądze przeznaczamy na konto Golden. Stawka tego upgrade’u za klik poleconych wynosi 1c, a nie jak u Standard 0,5c. Zatem podwajamy nasze zarobki.

Teraz pozostaje nam tylko dokupywanie poleconych po wykupieniu członkostwa premiowanego, aż do osiągnięcia maksimum 2000. I w końcu możemy wypłacać i cieszyć się z zarobków na koncie. Strategia ta jest jedynym sposobem na zarobienie pieniędzy na Neobux. Nie uwzględniamy tutaj samodzielnie zdobytych poleconych, gdyż jest to bardzo trudne.

Neobux.com

Zapisz się do Neobux.com klikając w banner.

Życzę wysokich zarobków w krótkim czasie.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.