Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

Rejestracja w firmach mailingowych i buxach

Dobrze, gdy mamy już wszystkie powyższe wymagania możemy przejść do zapisu w programach. Rozejrzyj się po internecie i zajdź interesującą Cię firmę. Nasza strona prezentuje aktualne najlepsze na rynku firmy tak wiec możesz wybrać, którąś spośród oferowanych.

Większość witryn wymaga podanie swojego adresu e-mail, po czym wysyła nam na naszą pocztę wiadomość z linkiem do formularzu rejestracji. Ten zaś zobowiązuje do podania informacji osobistych takich jak imię, nazwisko, adres itp. oraz preferowaną metodę płatności.

Krok 1

Jak zacząć?

Krok pierwszy - wpisujemy adres e-mail.

Następnie klikamy w przycisk kontynuuj i powinna pojawić się nam następująca wiadomość:

Jak zacząć?

Powinien pojawić się ten komunikat.

Krok 2

Wchodzimy na naszą skrzynkę pocztową i klikamy w link w mailu.

Jak zacząć?

Klikamy w powyższy link zawarty w otrzymanym e-mailu.

Krok 3

Wypełniamy formularz.

Jak zacząć?

Wypełniamy formularz.

Jak zacząć?

Zaznaczamy swoje zainteresowanie oraz wybieramy formę płatności.

Po wypełnieniu całego formularza klikamy w button „Zapisz się„. Jeśli uzupełniliśmy wszystkie wymagane pola mamy już poprawnie założone konto i możemy wziąć się za zarabianie.

Uwaga!

Przy zaznaczaniu swoich zainteresowań nie wybieramy pól typu „Nie umiem czytać” lub „Jestem oszustem„. Nie dostosowanie się do tego zalecenia może skutkować utratą konta.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.