Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

PTR, Paid to Read, czytanie płatnych maili

ptr

PTR, inaczej Paid To Read, jest to markowa dziedzina Get Paidu. Jak sama nazwa wskazuje zarabianie opiera się na czytaniu płatnych e-maili. Strony oferujące tą formę zarobkowania wysyłają mail reklamowy na skrzynki pocztowe bądź na wewnętrzne zwane Inbox. Można oczywiście zdecydować gdzie chcemy aby nam przysyłano reklamy. Polecamy drugą opcję, gdyż jest ona wygodniejsza oraz nie zaśmieca poczty.

Przykładowa sekcja PTR z ReklamaPLN.net

Przykładowa sekcja PTR z ReklamaPLN.net

Każda strona oferuje inne stawki za maila. Zazwyczaj ceny wahają się od 0,5gr do 1gr. Aby otrzymać premię należy przeczytać zawartość wiadomości a następnie kliknąć w link znajdujący się w niej (najczęściej u dołu maila). Po tym zostaniemy przeniesieni na stronę reklamodawcy, i musimy odczekać określony czas aby premia została nam dopisana do konta. Czekamy przeważnie do 30 sekund.

Przykład linku znajdującego się w mailu.

Przykład linku znajdującego się w mailu.

Może zdarzyć się tak, że w mailu będzie więcej niż jeden link reklamodawcy. Możemy kliknąć każdy z nich i wtedy zarobimy więcej. Dziennie przychodzi do kilku maili, w większych programach nawet ponad 20. Zdarzają się firmy, które wypuszczają tylko 1 maila tygodniowo, dlatego odradzamy w takowych aktywności. Uzbieranie do minimum będzie graniczyło z cudem.

Przewodnik:

Po otwarciu linku reklamowego zawartego w mailu zostaniemy przeniesieni na stronę, która jest reklamowana. U góry strony widoczny będzie pasek, z napisanym czasem oraz wartością maila. Oto przykład:

Email

Pasek stanu.

Komunikat przyznania zarobków.

Komunikat przyznania zarobków.

E-maile ujemne:

Zdarza się również, że admini programów wysyłają maile o wartości minusowej. Jest ich niewiele, i są one zabezpieczeniem przed oszustwami. Maile te są charakterystycznie oznakowane, aby w prosty sposób można było je rozpoznać.

PTR jako forma reklamy?

Paid To Read to najskuteczniejsza forma reklamy w całym Get Paidzie. Z przystępną cenę możemy w szybkim czasie zareklamować się w sieci, oraz jest stosunkowo tania.

Warto pamiętać, że PTR wiąże się również z PTC oraz PTP. Firmy zazwyczaj oferują wszystkie trzy formy zarabiania. Gdy przychodzi do nas mało maili możemy liczyć na bogatszą sekcję płatnych linków, lub wyższe stawki za płatne promowanie.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.