Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

Program partnerski AdKontekst

AdKontekst

AdKontekst to program partnerski stworzony przez NetSprint oraz Wirtualną Polskę, który umożliwia wyświetlanie reklam kontekstowych, dopasowanych do tematyki stron partnerskich.

Powołany do życia został w 2005 roku przez NetSprint.pl oraz Wirtualną Polskę. Pierwotnie boksy reklamowe wyświetlane były tylko na podstronach WP. Obecnie dostępne są również dla wydawców zewnętrznych, którym umożliwiają zarabianie pieniędzy. Zaawansowany system technologi pozwala dobierać reklamy dopasowane do treści danej strony oraz jej charakteru.

Zaletą programu AdKontekst jest możliwość wybrania ilości reklam oraz ich rozmieszczenia i dopasowania kolorystycznie do wyglądu strony. Każdy, kto przystąpi do programu, może indywidualnie dopasować go do swoich potrzeb aby zwiększyć swoje zyski.

Jest polską alternatywą dla AdSense i przeznaczony jest tylko dla rodzimych witryn.

Zalety programu

  1. Zarabiamy na naszej witrynie nie tracąc czasu na pozyskiwanie reklamodawców.
  2. Wysokie stawki z przekierowanie.
  3. Jasne sposoby rozliczeń i wynagrodzeń.
  4. Możliwość dopasowania boksów do wyglądu naszego serwisu.
  5. Możliwość zablokowania wyświetlania reklam naszej konkurencji.

Jak przystąpić do AdKontekst?

Aby przystąpić do programu partnerskiego należy założyć Konto Biznesowe WP a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia dostaniemy dostęp do Panelu zarządzania naszymi reklamami oraz wzór umowy, którą należy wypełnić i przesłać na adres NetSprint w niej zawarty. Po akceptacji umowy jesteśmy pełnoprawnymi uczestnikami pp i możemy pobierać wynagrodzenie.

Rozliczanie

Minimum wynosi okrągłe 100 złotych. Jeśli przekroczymy ten próg, do 5-go dnia każdego miesiąca dostaniemy maila z prośbą o wystawienie faktury (dla firm) lub rachunku (dla osób prywatnych) na kwotę równą naszym zarobkom. Po przesłaniu faktury/rachunku pieniądze przelewane są w ciągu 14 dni na nasz rachunek w banku internetowym.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.