Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

Odbieranie i czytanie płatnych maili

Jeśli założyłeś już konto w danej firmie, przyszedł czas na odbieranie maili. Będą one przychodziły po kilka na dzień, lecz nie spodziewajmy się natychmiastowego zasypania płatnymi reklamami. Czasem trzeba poczekać dzień lub dwa na pierwszego maila choć zdarza się to z reguły szybciej. W zależności od opcji, która wybrałeś podczas rejestracji, są dwa sposoby odczytywania reklam. Oto one:

Inbox

Wszystkie reklamy są umieszczane w naszej ‚skrzynce’, która dostępna jest po zalogowaniu się na stronie. Wystarczy przejść do zakładki Inbox lub Maile (w zależności od strony). Tam znajduje się lista wysłanych do nas wiadomości, które możemy obejrzeć.

Mail

Tutaj sytuacja jest podobna, lecz aby odczytać maila trzeba zwyczajnie zalogować się do naszej poczty i traktujemy go jak normalną wiadomość.

Jak obejrzeć reklamy z maili?

Aby premia za otrzymanie maila została nam dodana do konta należy kliknąć w niego, przeczytać bądź też nie jeśli nie mamy na to czasu, po czym musimy wejść w link, który został umieszczony na dole wiadomości.

Pamiętaj, że jeśli zapiszesz się do kilkunastu stron na raz możesz otrzymywać dziesiątki maili na dzień, więc musisz się na to przygotować. Nie próbuj oszukiwać a wszystko będzie przebiegało pomyślnie:)

Jeśli masz jakieś problemy z odbieraniem maili przeczytaj również artykuł: PTR, Paid to Read, czytanie płatnych maili.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.