Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

Novem – sieć afiliacyjna

Novem.pl

Novem jest to dominująca marka w dziedzinie marketingu afiliacyjnego. W bardzo krótkim czasie wypracowała sobie mocną pozycję na rynku o czym świadczą wzrastająca liczba partnerów oraz ilość dostępnych programów.

O Novem

Analizując Novem od strony technicznej, jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, której siedziba znajduje się w Krakowie. Została założona w 2006 roku. Obecnie jest jednym z liderów polskiego rynku performance marketingu. Realizuje dla swoich klientów programy afiliacyjne we współpracy z wydawcami, którzy są zrzeszeni w sieci partnerskiej. Liczy ok. 200 tys. witryn internetowych.

Duży wybór programów

W sieci Novem mamy dostęp do dużej ilości programów partnerskich. Należą do nich m.in.:

  • Provident – lider w pożyczkach gotówkowych na polskim rynku,
  • home.pl – jeden z najlepszych dostawców usług internetowych tj. serwerów i domen,
  • Komputronik ? największa polska sieć sklepów komputerowych i akcesoriów,
  • PLAY – jedna z najpopularniejszych sieci telefonów komórkowych,
  • Cyfra + ? najlepsza cyfrowa telewizja satelitarna,

Szybka wypłata z niskim minium

Unikalny system finansowy Novem umożliwia przygotowanie rachunku lub faktury oraz przesłanie jej on-line. Nie musimy już wysyłać dokumentów tradycyjną pocztą ? dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, a nasze zarobione środki szybciej dochodzą do nas!

Minimum wynosi tylko 50 złotych! To chyba najmniej z wszystkich sieci afiliacyjnych.

Intuicyjny panel i mnogość materiałów promocyjnych

W sieci Novem panel zarządzania jest intuicyjny, podobny do tego w NetSales.pl. Umożliwia łatwe śledzenie naszych zarobków oraz kontrolę nad programami, w których uczestniczymy. Dodatkowo przewagę nad innymi sieciami daje rozbudowany dział „Narzędzia”, w którym mamy dostęp do:

  • E-pasaży,
  • Nietypowych kreacji,
  • Bannerów ofertowych,
  • oraz standardowych kodów do promocji pp,

Wszystkie te możliwości dają wolną rękę wydawcom, i pozwalają na dopasowanie reklam do własnych potrzeb.

Ocena Novem

Oceniając, Novem na tle innych polskich sieci afiliacyjnych wypada bardzo dobrze. Dynamicznie się rozwija, o czym świadczy rosnąca liczba programów partnerskich ( jest ich ponad 150 ) oraz wzrastająca liczba wydawców. Współpracuje z najbardziej znanymi firmami w kraju.

Śmiało można stwierdzić, że jest jedną z najlepszych marek, obok NetSales, na rynku marketingu afiliacyjnego. Niskie minimum oraz szybkość realizacji wypłat jest również wielkim plusem tej sieci.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.