Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

Nextranet – program partnerski księgarni Nexto

nextranet-nexto

Program partnerski Nextranet.pl jest jednym z najbardziej popularnych w Polsce. Należy do firmy NetPress Digital Sp. z o.o, która jest właścicielem największego sklepu z e-bookami, audiobookami oraz eprasą – Nexto.

Nextranet został złożony w 2007 roku i przez kilka pierwszych miesięcy pozostawał w wersji beta. Znajdował się pod innym adresem a mianowicie Otwieramy.pl. Była to jak gdyby zapowiedź powstającego programu, do którego można było się zapisywać już przed jego otwarciem. Oficjalny start nastąpił kilka miesięcy później.

Od samego początku stał się bardzo popularny. Jak wiadomo, już przed startem do programu zapisało się dużo chętnych i gotowych do współpracy partnerów. Obecnie jest ich ponad 15 tysięcy i liczba ta stale rośnie.

Jak działa sieć Nextranet?

W Nextranet skupiono się przede wszystkim na systemie sklepów cyfrowych. Każdy nowo zarejestrowany użytkownik może w pełni za darmo założyć swój sklep pod domeną nextranet.pl i zacząć sprzedawać elektroniczne publikacje. Sklepy te czerpią treści z głównego sklepu Nextratetu czyli Nexto, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o problemy związane z doborem odpowiednich materiałów.

Pomysł e-sklepów sprawdza się doskonale. Wszystkie sprzedaże dokonywane są bezpośrednio na stronie Nexto lub w sklepach cyfrowych Nextstore, przez co budowana jest jedna, solidna marka jaką jest Nextranet.

Uczestnictwo oczywiście jest w pełni darmowe i nie ma w nim żadnych ukrytych kosztów. Nowy partner dostaje dostęp do instrukcji, odpowiedniej wiedzy i jest wprowadzany krok po kroku w system sprzedaży książek przez internet. Dodatkowo zapewnione zostaje wsparcie ze strony technicznej oraz merytorycznej.

Ile zarabiamy na sprzedaży książek?

Przejdźmy do o wiele przyjemniejszej sprawy, a mianowicie do kwestii wynagrodzenia. Partnerzy otrzymują do 30% prowizji z każdej wygenerowanej sprzedaży. Dodatkowo jeśli osoba kupująca zarejestruje się w serwisie, przysługuje nam wtedy dożywotni bonus z zakupów tej osoby. Jest to 10% wartości  zakupionych ebooków.

Jakie jest minimalny próg wypłaty?

Minimalna kwota jaką możemy wypłacić to 50 złotych. Zarobione pieniądze wypłacane są systematycznie na polskie konta bankowe. Minimum jest łatwo osiągalne ale lepiej zgłaszać przelew dopiero po osiągnięciu 200 złotych, gdyż możliwy będzie do odzyskania podatek dochodowy.

 

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.