Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

Neteller – Bank do płatności internetowych

Neteller jest jednym z najlepszych e-portfeli obsługujących płatności on-line. Należy do firmy Neovia Financial PLC, której siedziba ma miejsce w Wielkiej Brytanii. Jest bardzo wygodny, bezpieczny, i co najważniejsze z niewielkimi opłatami.

Neteller został założony w 1999 roku i od tego czasu stał się czołowym systemem obsługi płatności online. Obecnie posiada ponad 5mln zarejestrowanych użytkowników, a obroty roczne sięgają kilkunastu miliardów dolarów. Szacuje się również, że korzysta z niego ponad 2 tysiące sklepów on-line.

Neteller specjalizuje się w bezpieczeństwie przelewów online i usług płatniczych, dając konsumentom i handlowcom swobodę zarządzania swoimi pieniędzmi w Internecie. Usługi finansowe świadczone są w 36 językach i 160 krajach w szerokim spektrum branż i przedsiębiorstw. W chwili obecnej wiele witryn hazardowych zaufało temu e-portfelowi, gdyż okazało się, że koncepcja elektronicznego portfela Neteller jest najbardziej przyjazna i sprawdza się w 100 procentach.

Dlaczego Neteller?

  1. Działa na rynku od 1999 roku. Jest wygodny, bezpieczny, z niewielkimi opłatami.
  2. Swoje usługi oferuje w 160 krajach w tym w Polsce, ponad 5mln użytkownikom.
  3. Najlepszy do obsługi kasyn, gier hazardowych i zakładów bukmacherskich.
  4. Możliwość otrzymania karty MasterCard oraz Maestro.
  5. Bonus w wysokości 10% od pierwszego przelewu do partnera handlowego.

Gdzie Neteller?

Ten e-portfel staje się bardzo popularny i jest konkurencją dla AlertPay i PayPal. Jego głównym przeznaczeniem jest obsługa płatności w kasynach i grac hazardowych prowadzonych w internecie. Coraz częściej zdobywa nowe obszary działania takie jak: płatości w sklepach internetowych, transfery gotówkowe czy nawet Get-Paid. Ostatnio został wprowadzony w Neobux‚ie jako forma wypłaty.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.