Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

Neobux – najlepsza firma na rynku

Neobux.com

Firma Neobux jest obecnie liderem wśród bux’ow a wszystko to zawdzięcza automatycznemu realizowaniu wypłat. Jak na razie adminowi nie można nic zarzucić. Jest to w końcu doświadczony i dobry programista , który stale ulepsza swojego buxa.

Zarabianie w Neobux:

Aby zarabiać w Neobux musisz być aktywnym. Jeśli nie logowałeś się w przeciągu ostatnich 30 dni zarobki na twoim koncie zostaną wyzerowane i nie ma możliwości aby je odzyskać. Dlatego jeśli myślisz o inwestowaniu w Neobux weź tę inormacje pod uwagę.

Aktywność:

Aktywność dotyczy również zarobku z poleconych. Jeśli chcesz aby kliki refów zostały doliczone do twojego konta musisz sam klikać w reklamy. Wystarczy, żebyśmy odwiedzili 3 reklamy dziennie, aby zarobki nie zostały stracone.

Wynajem poleconych:

Neobux jest pierwszym bux’em który wprowadził możliwość wynajmowania poleconych. Jest to o tyle niewygodne że wynajęci poleceni nie są dopisywani do konta na stałe. Za jednego refa trzeba zapłacić 0,28 USD i jest on dodany do naszego konta na okres 30 dni. (warto też dodać ze dla konta Golden cena ta wynosi tylko 0,20 USD). Wynajęci poleceni są dodawane do naszego konta automatycznie.

AutoPay:

To również innowacyjna funkcja wprowadzona w dziale GPT. Jeśli wypożyczasz poleconych warto z niej skorzystać. Po włączeniu tej funkcji, gdy ref odwiedzi swoje dzienne reklamy, zostanie on przedłużony na kolejny dzień. Oczywiście z naszego zarobku zostanie odjęta odpowiednia kwota. Na dłuższą metę możemy zaoszczędzić 10% wartości poleconego miesięcznie.

Wypłaty:

Jako jedyny bux płaci już od ponad 2 lat, ciągle Instant. Obsługuje takie systemy płatności jak: AlertPay, PayPal czy NETELLER. Zawsze natychmiast więc nie ma się o co martwić. Minimum wynosi kolejno: 2,3,4,5,6,7,8,9 dolarów, a każda następna już 10 dolarów.

Neobux.com

Zapisz się do Neobux.com klikając w banner.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.