Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

Moneybookers – prosty sposób na płatności online

Moneybookers to narzędzie pozwalające na bezpieczne wysyłanie i otrzymywanie płatności, za pośrednictwem poczty elektronicznej. Firma ustanowiona jest zgodnie z prawem Wielkiej Brytanii i prawem Unii Europejskiej podlegająca nadzorowi Urzędu Regulacji Rynków Finansowych (FSA) w Wielkiej Brytanii.

Jako, że zakłady w wielu krajach stają się legalne, jest stosowany głównie do płatności za gry hazardowe, kasyna i inne. Jest także wykorzystywany do płatności on-line podczas zakupów w niewielkich ilościach oraz coraz częściej stosuje się go w Get-Paid’zie.

Typy kont

Konto osobiste – to konto Moneybookers założone przez osobę prywatną. Płatności i zarządzanie kontem odbywają się w imieniu zarejestrowanej osoby.

Konto firmowe – to konto Moneybookers założone przez firmę. Płatności i zarządzanie kontem odbywają się w imieniu zarejestrowanej firmy.

Jak działa Moneybookers?

Obsługa jak i działanie tego banku nie jest zbyt skomplikowana. W prosty sposób można założyć konto, do którego rejestracji potrzebujemy wyłącznie adres email. Następnie możemy otrzymywać lub wysyłać płatności.

Jak odbierać płatności?

Gdy już posiadamy konto na Moneybookers i chcemy aby ktoś nam przelał pieniądze bądź zapłacił nam za zamówiony przedmiot wystarczy podać tej osobie nasz nr. konta, którym jest email podany podczas rejestracji. Pieniądze po wysłaniu zostaną natychmiastowo dodane do naszego konta.

Dlaczego warto korzystać z Moneybookers?

  • Po zarejestrowaniu w Moneybookers, jedyną rzeczą, jaka jest potrzebna do przeprowadzania transakcji jest Twój adres email i hasło.
  • Możesz wysłać pieniądze na cały świat do każdej osoby, która ma adres email ? nawet jeśli odbiorca nie ma jeszcze konta Moneybookers.
  • Moneybookers oferuje zlokalizowaną usługę wraz z 12 wersjami językowymi i lokalnymi metodami płatności w ponad 30 krajach.
  • Moneybookers oferuje dodatkowe usługi, takie jak wysyłka wiadomości SMS, czy faksów.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.