Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

Kiedy zacznę zarabiać na blogu?

blog

Nasz blog istnieje już w sieci od kilku tygodni i teraz czekamy na to, aż zacznie przynosić zyski. Nie jest to łatwe dla osób, które nie miały wcześniej z tym styczności. Zarabianie zaczniemy dopiero gdy nasza strona będzie generowała ruch.

To, kiedy zaczniemy zarabiać na blogu, w dużej mierze zależy od popularności strony.

większy traffic = większe zarobki

Liczba użytkowników odwiedzających nasz serwis jest głównym czynnikiem, który warunkuje nasze zarobki. Jeśli nie ma osób, do których skierowana jest konkretna reklama, staje się ona nieskuteczna a zarazem zbędna, gdyż nikt jej nie ogląda. Sprawa ma się podobnie tak jak jest to w telewizji czy gazetach. Im dana forma przekazu jest większa, tym więcej można zarobić na reklamie. I odwrotnie.

Na szczęście w środowisku internetowym skala na jaką działają reklamodawcy jest bardziej rozciągnięta i zarówno małe strony jak i duże mogą liczyć na zainteresowanie osób zajmujących się reklamą. Zarabianie możemy rozpocząć praktycznie zaraz po utworzeniu nowej witryny. W prawdzie pieniądze, które uzyskamy nie będą znaczące, po upływie czasu może okazać się to dobrym źródłem dochodu pasywnego.

Jeśli dobrze wypromujemy naszą stronę, zarobki wzrosną o wiele więcej. Do tego warto zapoznać się z metodami pozycjonowania stron www. Wysoka pozycja w wyszukiwarkach daje więcej bezpośrednich przekierowań na naszą stronę a co za tym idzie – większe zyski.

Przeczytaj również: Jak wypromować bloga?

Złote zasady zarabiania w internecie

  1. Warszawy od razu nie zbudowano – W tydzień na pewno nie zarobimy miliona. Zyski najczęściej przychodzą niespodziewanie, a czas działa tylko na naszą korzyść.
  2. Taka płaca jaka praca – Nie ma to jak systematyczna praca. Jeśli łudzisz się, że sporo zarobisz odstawiając tzw. fuszerkę to grubo się mylisz. Pracuj więcej a efekty przyjdą same.

Więc kiedy zarobie pierwsze pieniądze?

Aby odnotować pierwsze wpływy, można dołączyć do pp CPMProfit. Ten program partnerski płaci użytkownikom za każde wyświetlenie strony. Zarabiamy na każdej odsłonie więc szybko zobaczymy rosnący stan konta. Nie są to duże kwoty, ale w sam raz na dobry początek. Istnieje wiele podobnych programów, które dają możliwość zarabiania małym stronom i posiadają niskie minimum do wypłaty.

Mam duży ruch ale nie zarabiam

Zdarza się tak, że strony posiadające znaczny traffic nie przynoszą konkretnych zysków. Może okazać się, że jest to ruch słabej jakości, który generowany jest przez autosurfy i inne podobne programy służące nabijaniu odsłon. Często też przyczyną tego jest złe rozmieszczenie reklam na stronie. Niby nic znaczącego, ale zaniża to znacznie konwersję.

Polecamy artykuł: Jak rozmieścić reklamy na stronie?

Najlepiej zabrać się za prowadzenie bloga traktując go jako nasze hobby. Jeżeli nastawiamy się na zarabianie pieniędzy, a nie na jakość przekazywanych treści, z pewnością ucierpi na tym popularność naszej strony. Wielu popełnia ten sam błąd i idzie w kierunku ilości a nie jakości. Pamiętaj! nie tędy droga. Systematyczność oraz pracowitość na pewno zostanie nagrodzona w postaci zarobków.

Zapisuj się do nowych programów partnerskich i dużo z nimi testuj. Porównuj wyniki i ucz się na własnych błędach.

 

 

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.