Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

Jak zdobywać poleconych? Budowanie siatki referrali

Zdaobywanie poleconych

Jak już się pewnie przekonałeś, aby zarabiać w Get-Paid’zie, kluczowym punktem jest posiadanie możliwie jak największej siatki poleconych. Samych metod na powiększanie jej jest co nie miara, lecz każda z niej ma swoje wady i zalety. Część z nich jest darmowa, za inne trzeba płacić.

Własna strona/blog:

To pierwsza, a zarazem najskuteczniejsza metoda na zdobywanie poleconych. Jeśli posiadamy rzetelny serwis o tematyce zarabiania w internecie z pewnością złapiemy kilku refków. Aby strona była chętnie odwiedzana należy prowadzić ją estetycznie i w miarę możliwości uaktualniać.

Jeśli mamy większe aspiracje i chcemy samemu postawić serwis, mile widziane będą znajomość języka (x)HTML oraz PHP. Można również skorzystać z już gotowych systemów CMS tj. WordPress bądź Joomla. Instalacja ich jest bardzo prosta i zajmuje mniej niż 5 minut.

Ważnym czynnikiem jest również pozycja naszego serwisu w wyszukiwarkach internetowych. Czym wyżej znajdujemy się w wynikach wyszukiwania, możemy liczyć na sporą ilość przekierowań na nasze podstrony. Jeśli będziemy pozycjonować naszą stronę systematycznie, możemy liczyć na zdumiewający efekt.

Postój na forach:

Dołącz do największych for o tematyce e-biznesu. Udzielaj się w aktywnych tematach oraz zakładaj własne. W podpisie możesz umieścić reflinki do programów, które polecasz. Pamiętaj, że jeśli będziesz miły i pomocny, na pewno inni użytkownicy odwzajemnią Ci to. Chętnie bierz udział w zabawach i akcjach forumowych.

Wymieniaj się zapisami z użytkownikami (tzw. Zapisz za Zapisz), lub bierz udział w łańcuszkach. Na pewno ktoś wykorzysta twój link i będzie twoim poleconych.

Pamiętaj by nigdy nie oszukiwać, nie wyłudzać pieniędzy ani tym podobne. Działanie to spowoduje, że szybko stracisz zaufanie kolegów w internecie oraz możesz zostać usunięty z wszystkich programów GPT.

Płatny mailing:

Jeśli pojawił się na rynku świeży program to najskuteczniej jest wysłać emaila z opisem tejże strony w polskich serwisach GPT. Jest to najskuteczniejsza płatna forma powiększania swojego downline’u. Jeśli opiszemy krótko warunki programu oraz odpowiednio zachęcimy do uczestnictwa w programie, efekt będzie murowany.

Zachęcanie znajomych:

Jeśli masz sporą grupkę znajomych możesz poprosić ich aby dołączyli do programu zapisując się z twojego linku. Możesz rozesłać im swój reflink na GG lub poprzez pocztę internetową. Pamiętaj, że nie każdemu spodoba się ten sposób na e-biznes i może się szybko zniechęcić.

Konta Premium:

Uważnie czytaj wiadomości od adminów programów mailingowych. Może zdarzyć się tak, że do rozdania są darmowe konta Premiowane. Użytkownicy, którzy zapisują się bez linku referencyjnego zostają automatycznie przypisanie do kont Premium.

Możesz również zakupić taki status za własne środki na kontach bankowych. Czasem istnieje możliwość wykorzystania zgromadzonych środków na koncie w danym programie. Jest to dobra inwestycja lecz pamiętajmy, że nie zwróci się od razu.

Płatne zapisy:

Reklama w postaci płatnych zapisów to 100% skuteczność. Jeśli wykupimy 10 zapisów w danym programie mamy gwarancję, że tyle właśnie osób zapisze się pod nami. Haczyk jest w tym, że takie osoby robią to tylko dla premii i zaraz po zapisie przestają być aktywne.

Aukcje/sprzedaż/wynajem:

Typowy sposób na rozbudowę siatki poleconych w programach PTC oraz buxach. Coraz częściej możliwość kupienia sobie downline’u pojawia się w polskich PTR’ach. Jest to łatwy sposób lecz najbardziej kosztowny i ryzykowny. Jeśli decydujemy się na zakup/wynajem refów w Bux’ach istnieje wysokie ryzyko, że stracimy pieniądze, gdyż takie firmy są bardzo niestabilne.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.