Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

Jak w ruletkę wygrałem 1000 PLN

Gry hazardowe są również jednym ze sposobów zarabiania pieniędzy.  Stanowczo nie polecam tego typu praktyk, ale korzystając z okazji chciałbym przedstawić moją ciekawą historię.

Otóż, cała sytuacja zaczęła się w momencie kiedy przeglądałem notes, w którym mam zapisane hasła do programów i portali gdzie posiadam konto użytkownika. Wśród wykopalisk natrafiłem na bukmachera Bwin i pomyślałem, że sprawdzę czy została tam odrobina środków do wykorzystania. Okazało się, że mam szczęście i mogę sobie pozwolić na obstawienie kilku meczów. Niestety tak nie zrobiłem.

Nie potrafię wyjaśnić dlaczego, ale zaciekawiła mnie zakładka kasyno. Z racji, że czytałem wcześniej o różnego rodzaju systemach na ruletkę, postanowiłem sprawdzić jak to działa. Oczywiście nie było mowy o przegraniu kasy, dlatego nie zamierzałem grać wcale.

Przyglądałem się dosyć długo jak działa to wszystko i jakie sekwencje liczb, kolorów itd. padają po sobie i postanowiłem, że spróbuję i zaryzykuję 1 PLN. Oczywiście na tym się nie skończyło. Zacząłem powoli i skrupulatnie powiększać swoje konto. Po uzbieraniu większej sumy, około 200 PLN, z niewiadomego powodu naszła mnie chęć grania większymi stawkami. Prawdopodobnie przypływ adrenaliny oraz pazerność wzięły górę nade mną. I tak po 20 kolejnych minutach zostałem z absolutnym 0 na koncie Bwin.

Nie dawało mi to spokoju, dlatego postanowiłem spróbować jeszcze raz. Powiedziałem sobie, że jeśli przegram to co „zainwestuje”, nie spojrzę już na ruletkę nigdy więcej.

bwinwplata

Wpłaciłem 260 PLN i zacząłem grać z większym spokojem oraz rozwagą, co zaowocowało późniejszym stanem konta.

System, który wybrałem

Skupiłem się tylko i wyłącznie na systemie Martingale. Głównym jego założeniem jest to, że podwajasz zakład po każdej przegranej. W przypadku wygranej wracasz do początkowej kwoty zakładu. Ponieważ podwaja się stawkę, wygrana nie tylko pokryje wcześniejsze straty, lecz także da niewielki zysk. Poniższy przykład obrazuje jak działa ten system:

  • Stawiam 1 PLN – przegrywam (straciłem 1 PLN,  podwajam zakład)
  • Stawiam 2 PLN – przegrywam (łącznie straciłem 3 PLN, podwajam stawkę)
  • Stawiam 4 PLN – przegrywam (łącznie straciłem 7 PLN, podwajam stawkę)
  • Stawiam 8 PLN – wygrywam (postawiłem 8 – 7 straciłem, co daje 1 PLN wygranej)

Korzystając z systemu Martingale należy zakłady stawiać jedynie na zakłady zewnętrzne 50/50. Oznacza to, że stawiamy nie na poszczególne liczby a na pola Czarne lub Czerwone, liczby parzyste lub nieparzyste, przedział „1 do 18” lub „19 do 36”.

Tak właśnie stawiałem. Jedynym wyjątkiem, który zastosowałem było to, że zaczynałem grać w momencie gdy pod rząd wypadało minimum 4 takie same rezultaty (np. 4 czerwone liczby). Po 4 dniach na koncie miałem grubo ponad tysiąc złotych, co przedstawia zrobiony przeze mnie screen, umieszczony poniżej.

stankontabwin

Wypłata pieniędzy

Oczywiście nic nie cieszy tak bardzo jak pieniądze na koncie w banku. Nie uznałbym tego za sukces gdyby nadal pozostawały u bukmachera. Przelałem je jak najszybciej na polskie konto bankowe w PKO BP. Na przelewy czekałem średnio 3 dni. Oto dowody:

bwinwin

Podsumowanie

Reasumując udało mi się w 4 dni wygrać ponad tysiąc złotych. Podjąłem ryzyko, które mi się bardzo opłaciło. Informacją, którą się dzielę, w żadnym wypadku nie chcę zachęcić Cię do hazardu. Robię to tylko po to aby uświadomić Ci, że czasami trafiają się świetne okazje lub zwyczajnie mamy szczęście i pieniądze przychodzą do nas ze źródeł, o których nie mieliśmy bladego pojęcia.

 

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.