Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

ImperiumReklamy – pewny zarobek.

ImperiumReklamy.com to jeden z najstarszych i najlepszych programów mailingowych w Polsce. Powstał już w 2004 roku, a dokładniej 11 sierpnia. Został założony przez znanego webmastera, który od początku postawił na skrypt CC.

Od czasu powstania, program dynamicznie się rozwijał i był bezkonkurencyjny. Po kilku latach działania admin trochę go zaniedbał i Imperium przestało znajdować się w czołówce polskiego Get-Paid’u. Niepewny los programu zainteresował właściciela firmy Adnox, podsuwając pomysł zwerbowania serwisu w swoje szeregi. Już na jesień 2008 roku był on pod skrzydłami Pampersa.

Wprowadził on wiele korzystnych zmian, co przyciągnęło spore zainteresowanie użytkowników. Zmalało minimum, które pierwotnie wynosiło aż 30 PLN oraz wzrósł poziom zarobków z poleconych (początkowo było to: 10-7-4-2%).

Obecne ImperiumReklamy

Na obecną chwilę IR jest jednym z najlepszych programów. Uczestniczy w nim ponad 35 tysięcy użytkowników, którzy wypłacili pieniądze na łączną kwotę  ponad 50 tyś. zł. Codziennie możemy spodziewać się dużej ilości płatnych maili oraz innego rodzaju reklam. Pieniądze gromadzi się szybko oraz mamy gwarancję otrzymania wypłaty.

Warunki uczestnictwa w programie

Uczestnictwo w programie jest darmowe z możliwością wykupienia płatnego członkostwa. Głównymi sposobami zarabiania w ImperiumReklamy są:

  • Czytanie płatnych maili o wartości minimum 1gr,
  • Oglądanie reklam poprzesz klikanie w linki i bannery o wartości minimum 0.5gr,
  • Płatne promowanie po najwyższej stawce na rynku: 1PLN przy PTP nonUV,
  • Płatne zadania o wartości uzależnionej od stopnia trudności wykonania,
  • Dwu poziomowy program partnerski: 15-10%,
  • Konkursy aktywności z atrakcyjnymi nagrodami,

Wypłata środków

Minimum w ImperiumReklamy wynosi 15PLN na polskie konta bankowe, AlertPay, PayPal. Istnieje jeszcze możliwość wymiany zgromadzonych środków na doładowanie do telefonu pre-paid.

ReklamaPLN.net

Zapisz się do ImperiumReklamy.com klikając w banner.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.