Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

Helion i Onepress – Program partnerski

Helion

Helion i Onepress to jeden z najlepszych programów partnerskich w kategorii E-booki. Jest to system sprzedaży książek internetowych za pośrednictwem własnego serwisu, strony www. Należy do Grupy Wydawniczej Helion.

W skład grupy Helion wchodzi kilka działów tematycznych. Zaczynając od Helion, skupia się on głównie na książkach o tematyce internetowej. Onepress specjalizujący się w książkach biznesowych. Sensus skupia się na książkach poruszających kwestie sfery emocjonalnej, rozwoju osobowości, samoświadomości i poznania tajników psychiki. Septem to głównie poradniki dla osób szukających odpowiedzi na pytania w każdej dziedzinie życia. Ostatnie dwa to Editio – beletrystyka z najwyższej półki i Bezdroża czyli przewodniki turystyczne.

Dołączyć możemy do każdego z powyższych programów partnerskich. W zależności od tematu, na jaki prowadzimy stronę www, możemy znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Program działa w oparciu o umowę o dzieło. Przystąpić do niego mogą zarówno firmy jak i osoby fizyczne. Wystarczy przesłać wypełniony formularz, o chęci przystąpienia do współpracy, znajdujący się na stronie PP.

Po przystąpieniu do programu dostajemy dostęp do indywidualnego panelu, w którym znajduje się szeroki zestaw skryptów i pluginów wraz z praktycznymi poradnikami jak rozpocząć współprace. W panelu możemy również kontrolować statystyki naszej sprzedaży.

Przykłady materiałów do promowania na stronie

Helion

Lista najnowszych książek

Helion

Promocje dnia

Ile zarabiamy

Za każdy zakup dokonany za pośrednictwem naszego serwisu/bloga otrzymujemy 5% wartości wpłaty.

Przykład: Jeśli osoba skorzysta z oferty zamieszczonej na naszej stronie i kupi książkę za 20zł, otrzymamy 1zł prowizji.

Aby wypłacić pieniądze musimy zgromadzić na koncie 50 złotych. Rozliczenia odbywają się na koniec każdego miesiąca kalendarzowego. Jeśli nie osiągniemy minimum, pieniądze przechodzą na kolejny miesiąc aż do skutku.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.