Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

Get-Paid – poradnik o zarabianiu w internecie

Get-Paid (G-P) to jeden ze sposobów zarabiania w internecie, który ostatnimi czasy bardzo szybko się rozwinja. Raczej nie zarabia się tu kokosów choć można dorobić do kieszonkowego lub wypłaty. Najlepsi zarabiają nawet po kilkaset złotych miesięcznie i więcej.

Możliwe, że już nie raz trafiłeś na stronę gdzie zarabia się poprzez klikanie. Pewnie stawiałeś sobie pytanie: czy ja też mógłbym w tym uczestniczy?”. Otóż, Get-Paid jest dostępny dla każdego. Niezależnie od wieku możemy dołączyć do takiego programu i cieszyć się z posiadanego konta.

Istnieje wiele metod zbierania pieniędzy w G-P. Można klikać w linki, czytać płatne maile, wypełniać ankiety, promować specjalne linki, wykonywać płatne zadania i wiele innych. Aby zrozumieć istotę tej dziedziny e-biznesu wystarczy trochę obeznać się w temacie i z powodzeniem możemy zacząć pracę.

Oto wyżej wymienione sposoby zarabiania w G-P:

Czytanie maili

PTR, Paid to Read, czytanie płatnych maili.

Główny sektor Get-Paid zajmujący się czytaniem płatnych maili. Zapisując się do programu dostajemy na swoją skrzynkę pocztową lub na tzw. inbox, maile od reklamodawców. Czytamy je i dostajemy za to odpowiednią premię. Za jedną przeczytaną wiadomość możemy zgarnąć od 0,25 do 10 groszy.

Klikanie w linki

PTC, Paid To Click, Bux, klikanie w płatne linki.

Powoli PTC wypiera czytanie płatnych maili. Klikamy tu w linki lub bannery reklamowe za co jesteśmy premiowani. Tym sposobem możemy zarobić najwięcej. Istnieje ryzyko, że nie dostaniemy swoich pieniędzy, ale o tym niżej.

W co nie klikać?

Cheat-link, cheatlink, reklamy ujemne, pułapki.

Jeśli już klikamy w linki reklamowe, zwracajmy uwagę na to w co wchodzimy. Może się okazać, że admin programu chce sprawdzić naszą uwagę i zainteresowanie reklamą, i umieści tzw. Cheat-link. Są to reklamy o wartości ujemnej, najczęściej -10gr. Są bardzo dobrze oznakowane więc bez obaw. Na pewno takowe zauważycie.

Płatne promowanie

PTP, Paid To Promote, CPM, płatne promowanie.

Ciekawa metoda zarobkowania. Zapisując się do programu GPT dostajemy specjalny link, który możemy reklamować w innych serwisach. Oczywiście dostajemy za to odpowiednie wynagrodzenie. Wyróżnia się dwa rodzaje PTP: UV i nonUV z czego każdy użytkownik może wybrać coś dla siebie. Nawet największy laik może zacząć przygodę z promowaniem nonUV.

System poleconych

System poleconych, downline, referrals, poleceni.

Najciekawsza rzecz, bez której zarabianie w GetPaid’zie nie było by tak ciekawe. Aby zarobić więcej musimy polecać program innym osobom, korzystając ze specjalnego linku. Jeśli już ktoś się z niego zapisze dostajemy określony procent od jego zarobków dożywotnio, czasami jednorazową premię.

Jeśli nie wiesz jak zdobywać poleconych przeczytaj: Jak zdobywać poleconych? Budowanie siatki referrali.

Na co uważać?

Jak rozpoznać SCAM w Get-Paid?zie.

Musimy uważać na programy do jakich się zapisujemy. Może się zdarzyć, że wybraliśmy ten co nie wypłaca pieniędzy swoim użytkownikom. Stratą czasu będzie klikanie w takim serwisie. Gdy już nabierzemy doświadczenia będziemy w stanie na pierwszy rzut oka stwierdzić gdzie warto klikać a gdzie nie.

Wypłaty

I doszliśmy do najważniejszego. Jak wypłacić zarobione pieniądze? Jeśli uzbieramy określone minimum będziemy mogli zlecić przelew. Najczęściej admini wypłacają na konta AlertPay, PayPal i polskie konta bankowe. Próg wypłaty wynosi od symbolicznego 1gr do nawet 30 PLN.

Warte uwagi:

Odbieranie i czytanie płatnych maili.

Rejestracja w firmach mailingowych i buxach.

Co jest potrzebne do pracy przez internet.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.