Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

Ekasa – zarabiaj w kolejnej firmie Pampersa

Ekasa.org to serwis GPT Read, który istnieje już od 2007 roku. Przez cały czas rozwija się i nie pozostaje w tyle na polskim rynku. Mało tego obecnie przeszedł pod skrzydło Adnox.pl, największej firmy mailingowej w Polsce.

Historia serwisu:

Ekasa.org powstała w 2007 roku i prowadzona była przez admina o nicku Trojan. Bardzo dobrze prosperowała do czasu gdy prawdopodobnie admin przestał się interesować swoim imperium i pozostawił go na pastwę losu. Oglądając się w przeszłość pamiętamy czasy świetności programu, jego niskie minimum oraz najwyższą na rynku ilość aktywnych użytkowników.

Obecnie od 21 lutego 2010 roku serwis jest prowadzony przez Wiktora, który postanowił dołączyć Ekasa.org do swojej oferty reklamowej. Zapowiedział wiele zmian i słowa dotrzymał. Po blisko dwóch miesiącach, a dokładniej 5 kwietnia zaaranżował nową wersję programu oraz zrealizował pierwsze wypłaty.

Jak zarabiamy:

  • Płatne maile – od 0.5gr do 5gr
  • Płatne kliki – od 0.25gr do 1gr
  • Kliki konkursowe wartości 0.1gr, które służą tylko do promowania PTP innych stron
  • Wypełnianie płatnych zadań
  • 3 poziomowy program partnerski – 12%, 9%, 4% zarobków Twoich poleconych.
  • 10gr na dobry początek!

Minimum wynosi 5 PLN.

Ciekawostka:

Ekasa.org jest serwisem Pampersa, który posiada najniższe minimum do wypłaty. Czyni go to jednym z bardziej atrakcyjnych programów w internecie. Zdecydowanie ta firma nadaje się dla początkujących klikaczy.

Ekasa.org

Zapisz się do Ekasa.org klikając w banner.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.