Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

Domena i hosting pod bloga

Blog-MLM

„Dobra strona to i na darmowym serwerze powstanie”. Tak mówi wielu webmasterów, którzy osiągnęli sukces w blogowaniu. Lecz na jak długo może wystarczyć darmowa usługa? Dziwne, bo przecież ich strony stoją na płatnych serwerach. Wybór domeny i hostingu pod bloga.

Osoby zaczynające przygodę z blogowaniem i zarabianiem w internecie, starają się aby prowadzenie strony kosztowało możliwie jak najmniej. Wybierają więc darmowe usługi, by zmaksymalizować zyski przy minimalizacji kosztów. To raczej oczywiste, gdyż nie mamy w naturze skłonności do ryzykowania naszych pieniędzy.

Jednak darmowe usługi są dobre do pewnego czasu, gdy nie zaczniemy oczekiwać czegoś więcej, lub nie zaczniemy dostrzegać plusów z korzystania z płatnych możliwości. A te zalet mają bardzo dużo. Nie ma się co zastanawiać nad wydatkiem rzędu kilku złotych miesięcznie, dzięki któremu otrzymujemy:

  1. Wolność od reklam,
  2. Zaawansowany panel zarządzania,
  3. I wiele innych…

Poszukajmy więc dobrego hostingu:

NetMark

Profesjonalny Hosting
Hosting Netmark jest tutaj godną polecenia usługą. Testujemy go od dłuższego czasu i jak na razie w pełni spełnia nasze oczekiwania. Jest jednym z najtańszych w sieci a zarazem jednym z najlepszych. Do otwarcia strony wystarczy na początku najmniejszy pakiet MICRO, który kosztuje zaledwie 35 złotych rocznie. W tej cenie otrzymujemy 1GB powierzchni dyskowej oraz 5GB transferu miesięcznie.

Linuxpl


Następną firmą, którą możemy polecić jest Linuxpl. Jest ona wybierana przez wielu blogerów i cieszy się dobrą opinią na rynku. Ceny podobne są do tych na Netmarku, a parametry hostingu wręcz wyśmienite. W pakiecie W1GB otrzymujemy 2GB powierzchni dyskowej oraz 20GB na transfer miesięcznie.

Inne

  • smallservers.pl – pakiet LE1000, pojemność 1GB, limit transferu 20GB/mies. – 43zł
  • webd.pl – pakiet Mini, pojemność 5GB, limit transferu do 50GB/mies. – 40zł

Na początek z pewnością powinny wystarczyć te najmniejsze pakiety. Nie ma sensu przepłacać skoro i tak nie wykorzystamy transferu lub nie zapełnimy całego miejsca przeznaczonego na naszą stronę.

Domeny

O domenach możemy powiedzieć to samo co o hostingu. Warto zainwestować w porządny adres bloga, ponieważ jest on jego wizytówką. Dobra domena świadczy o naszym profesjonalnym podejściu oraz buduje naszą wiarygodność. Kosztuje zazwyczaj od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Przykładowo: pl – 48zł, info – 30zł, com.pl – 40zł.

Gdzie kupić tanio domenę? Polecamy wam domeny w serwisie Netmark.pl oraz na OVH.pl, ze względu na najniższą cenę na rynku. Nie musimy jej kupować tam gdzie zamawiamy hosting. W końcu istnieje możliwość podpięcia domeny pod dany serwer.

Reasumując, warto zainwestować kilka złotych w naszą stronę internetową. Dobry hosting zapewni stabilność witrynie oraz uwolni nas od niechcianych reklam. Natomiast domena będzie naszą wizytówką. Jeśli chcemy być postrzegani jako profesjonaliści musimy poważnie podejść do sprawy i dokonać małych zakupów. Najkorzystniejszą ofertą może pochwalić się Netmark.pl gdzie hostingi kupimy już od 35zł rocznie, a domenę od 10 złotych.

Oczywiście nie przedstawiliśmy tutaj całej oferty polskiego rynku. Warto samemu poszukać czegoś lub popytać w gronie znajomych. Starajmy się korzystać z pewnych i sprawdzonych wcześniej usług.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.