Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

CPMProfit – program partnerski

CPMProfit to alternatywny program partnerski dla Google AdSense. Jest to system, który umożliwia webmasterom wyświetlanie reklam na swoich stronach. Zarabianie odbywa się w podobny sposób, lecz tutaj jesteśmy rozliczani nie tylko za kliknięcia lecz również za odsłony reklam.

CPMProfit powstał w czerwcu 2008 roku. Należy aktualnie do firmy reklamowej AdMediaProvider. Dynamicznie się rozwija i zrzesza coraz większą liczbę reklamodawców i wydawców. Obecnie z serwisu korzysta ponad 3 tyś. webmasterów, którzy dodali łącznie ponad 10 tysięcy witryn.

Platforma jako jedna z nielicznych w internecie płaci wydawcom za każdą odsłonę reklamy. Większość programów partnerskich wynagradza za kliknięcia w dany banner bądź za dokonaną transakcję zakupu reklamy. W CPMProfit jest inaczej. Za każde wyświetlenie reklamy otrzymujemy od 0,5 do 3 punktów.

CPMProfit.com

Zapisz się do CPMProfit.com klikając w banner.

Formaty reklam

Reklamy są dostępne w formatach: 300×250, 728×90/750×100, 160×600.

Pamiętaj! Na stronie możemy umieścić maksymalnie 2 kody reklam. Nie więcej!

Naliczanie punktów w systemie

Za każde prawidłowe wyświetlenie reklamy naliczane są punktu według dynamicznej stawki CPM uzależnionej od liczby konwersji na stronie. Ilość punktów, które otrzymamy za poszczególne odsłony mogą skrajnie się różnić. Ma na nie wpływ bardzo wiele czynników takich jak : umiejscowienie reklamy, liczba odsłon i klików, typ banera, aktualny reklamodawca.

Wymiana zgromadzonych punktów

Stawka za 1000 punktów wynosi 10gr. Wymiany możemy dokonać dopiero po zgromadzeniu punktów na łączną kwotę 30 PLN.  Jeśli nasz serwis generuje sporą liczbę odsłon nie będziemy mieli problemu z osiągnięciem tego minimum.

Zarobione pieniądze możemy wypłacić na konto PayPal po przekroczeniu minimum wnoszącego 30 zł. Wypłaty realizowane są w okresie od 14 do 21 dni, o ile termin wypłaty nie wypada w święta lub dni wolne od pracy.

Poleceni

System prowadzi również program partnerski – od każdej zapisanej osoby otrzymujemy 10% jej zarobków dożywotnio. Zatem jeśli polecimy serwis naszym znajomym możemy zarobić dodatkowo trochę punktów.

Jeśli masz problem ze  zdobywaniem poleconych przeczytaj: Jak zdobywać poleconych? Budowanie siatki referrali.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.