Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

Co jest potrzebne do pracy przez internet?

A więc jeśli już zdecydowałeś się na GetPaid, oto co powinieneś przygotować aby zacząć pracę:

Wybierz nick/username

Przyda ci się nick, który będziesz używał przy rejestracji w programach. Staraj się aby był on niepowtarzalny, gdyż istnieje prawdopodobieństwo, że ktoś inny już go wykorzystał. Przykładowo nick kowalski będzie trudniej dostępny niż kowalski1608. Używając prostego nicku możemy narazić się na to, iż okaże się że jest on już zajęty.

Wybierz hasło

Należy wybrać hasło, które będzie zabezpieczać nasze konto. Najlepiej stosować bardziej zawiłe hasła łączące litery z cyframi. Czym dłuższe hasło tym lepiej, lecz nie za długie, gdyż będziemy mieć problem z zapamiętaniem. Optymalnie od 8 do 10 znaków.

Odradzamy używania tego samego hasła w wielu programach, ponieważ w razie zhakowania strony może posłużyć ono do włamania się do innych programów. Najlepiej stosować wiele haseł w miarę możliwości. Nie podajemy również nikomu naszego hasła. Oszuści często podają się za administrację strony i proszą o podanie danych w celu weryfikacji. Nic omylnego, nie podajemy danych!

Skrzynka pocztowa/e-mail

Musimy posiadać skrzynkę pocztową, na którą będą przysyłane reklamy (opcjonalnie) oraz e-mail aktywujący nasze konto. Najlepiej założyć sobie osobne konto tylko do celów pracy w internecie, ponieważ możemy otrzymywać masę wiadomości dziennie, a nie chcemy zaśmiecania i nie będzie to przeszkadzało w odczytywaniu prywatnych wiadomości. Najlepiej jest posługiwać się skrzynką pocztową na Gmail’u lub o2.pl.

Konto w banku

Aby otrzymać zarobione pieniądze potrzebne będzie nam konto w banku. W zależności, firmy oferują różne możliwości wypłaty. Są to AlertPay, PayPal lub polskie konta bankowe. Z tych ostatnich polecamy bank mBank, gdyż prowadzenie konta jest darmowe, i brak jakichkolwiek prowizji. Można założyć konto już od 13lat. Natomiast do założenia konta w AP lub PP wystarczy tylko skrzynka pocztowa.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.