Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

Cheat-link, cheatlink, reklamy ujemne, pułapki

Nie klikaj, cheatlink, link ujemny

Dosyć popularną metodą zwalczania oszustów przez adminów stało się stosowanie reklam o ujemnych wartościach – Cheat-Linków. Umieszczają oni linki lub bannery w sekcjach PTC, PTR i w ten sposób sprawdzają czy użytkownicy skupiają się na tym w co klikają oraz czy nie używają jakichś niedozwolonych programów (czyt. autoclicker‚ów).

Najczęściej możemy spotkać się z takimi linkami w programach mailingowych, rzadziej w PTC i bux’ach. Obecnie wszystkie czołowe firmy polskiego Get Paid’u mają na swojej stronie zamieszczone reklamy minusowe.

Choć brzmi to trochę niepokojąco, zapewniamy Cię, że nie ma się czego obawiać. Takie linki i bannery są bardzo dobrze oznakowane i nie da się ich nie zauważyć. Wystarczy tylko zwracać uwagę na to w co klikamy a unikniemy odjęcia środków z konta.

Przykładowy cheat-link z programu Centrumreklamy.com

Przykładowy cheat-link z programu Centrumreklamy.com

Jak rozpoznać cheat-link?

Takie ujemne formy kontroli uczciwości użytkowników wyróżniają się na stronie. Najczęściej są to linki z anchorem UWAGA!! NIE KLIKAĆ, DO NOT CLICK! lub CHEAT-LINK. Dla wyróżnienia mają również czerwoną barwę.

Co się stanie jak kliknę?

Najczęściej za klikanie w cheatlinki jesteśmy karani w postaci odjęcia określonej kwoty z naszego konta. Nie są to wygórowane kary lecz nie możemy też ciągle klikać w takie reklamy. Nagminne ‚oglądanie’ cheatlinków może skutkować usunięciem konta.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.