Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

CentrumReklamy – najwyższe stawki

Jest to firma która pierwszy raz ujrzała światło dzienne w styczniu 2004 roku. Do stycznia 2009 roku adminem PCR pozostawał Mariusz, jednak program został przejęty przez Pampersa. Zmodernizował on stronę zmieniając skrypt na CC, grafikę oraz serwer. Centrumreklamy stało się liderem w tej branży. Świadczyć o tym mogą statystyki, które wykazują już ponad 40 tysięcy zarejestrowanych userów oraz wypłacone ponad 130 tys. PLN.

O adminie:

Jak już wcześniej pisałem adminem jest Pampers, właściciel firmy reklamowej Adnox. Jest on w gruncie rzeczy żywą legendą polskiego Get Paid’u. Posiada kilka stron oferujących dobrą reklamę, lecz to właśnie PCR jest jego oczkiem w głowie. Tylko w tej firmie oferuje tak wysokie stawki.

Nowe Polskie CentrumReklamy:

Nowe Polskie Centrumreklamy cieszy się niezwykłym zainteresowaniem ze strony Get Paid’owców. Na start otrzymujemy 1.50 PLN dopisane do konta. Jedyne co może nas na początku zaniepokoić to minimum w wysokości 30 PLN, ale gdy już troszkę poklikamy, to zrozumiemy, że dojście do niego nie jest takie trudne.

Formy zarobków:

  • Odbieranie i czytanie płatnych maili o wartości minimum 1 grosza
  • Klikanie w bannery w dziale „Płatne linki” o wartości 1 grosza
  • Zarabianie na polecaniu znajomych – otrzymujemy 25% od ich zarobków
  • Za sam zapis do firmy otrzymujemy bonus 1,5PLN

Wypłaty:

  • Minimum wynosi 30 PLN
  • Okres czekania na wypłatę do 7 dni
  • Wypłaty realizowane na konta: PayPal, AlertPay oraz Polski Bank

Zarabiamy w PCR:

W Centrumreklamy nie ma wielu możliwości do zarobienie, lecz są za to najwyższy na polskim rynku stawki. Wszystko co może zasilić nasze konto jest warte 1 grosz. Każda reklama jest warta średnio 50% więcej niż w innych firmach. To robi piorunujące wrażenie. Nie dość, że są takie wysokie stawki to jeszcze i ilość reklam zwala z nóg. Dziennie możemy wyklikać 6 linków PTC oraz mamy pewność, że na naszą skrzynkę przyjdą choć 2 płatne e-maile. Razem daje to 10 groszy dziennie.

Moim zdaniem:

Centrumreklamy jest jedną z nielicznych firm, które są obowiązkowe w Get Paid’zie. Mam tam założone konto, które szybko rośnie i liczę, że uzbieram na wypłatę już niedługo. Zarabia się tutaj szybko i przyjemnie. Proste menu pozwala na sprawne poruszanie się po stronie i sprawdzanie statystyk.

asdasdads

Zapisz się do PCR klikając w banner.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.