Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

Allegro – program partnerski

Program partnerski Allegro. Jest to narzędzie pozwalające każdemu promować serwis Allegro poprzez umieszczenie reklamy (bannera, panelu wyszukiwarki bądź odnośnika tekstowego) na swojej stronie WWW.

Allegro.pl

To największy w Polsce serwis aukcyjny. Jest tak popularny, że znają go nawet osoby nie mające dostępu do sieci. Oferuje możliwość kupna i sprzedaży produktów przez internet. Swoją silną pozycję rynkową buduje już od 1999 roku, więc może się pochwalić sporym doświadczeniem w branży.

Od dłuższego czasu Allegro udostępnia webmasterom możliwość dołączenia do programu partnerskiego. Wystarczy posiadać ciekawą stronę WWW, być zarejestrowanym użytkownikiem Allegro i posiadać pełną aktywację konta.

Gdy spełnimy te warunki dostajemy dostęp do unikalnych materiałów promotorskich, które należy wykorzystać w naszym serwisie. Gdy odwiedzający stronę kliknie na banner lub skorzysta z wyszukiwarki, umieszczonej w panelu, a następnie zarejestruje się w Allegro, zostanie Naszym Poleconym. Otrzymamy 30% jego wpłat w ciągu roku od jego rejestracji, a także 10 zł po aktywacji jego konta!

Przykład materiałów do promocji

Allegro.pl

Allegro.pl

Allegro.pl

Allegro.pl

Plusy i minusy

Wysokie wynagrodzenie za każdego poleconego, gwarancja otrzymania zarobków oraz różnorodność formy promocji to zalety tego wspaniałego programu. Popularność Allegro stanowi jednak coraz większy problem w zarobieniu pieniędzy.

  • Bardzo, ale to bardzo dużo osób posiada już konta na Allegro. Ja sam nie znam wśród moich znajomych osoby, która owego by nie miała. Jest więc problemem pozyskanie nowych poleconych.
  • Większość osób po dokonaniu rejestracji nie sprzedaje od razu produktów. Ludzie częściej kupują niż sprzedają. Na 30% zarobek możemy czekać bardzo długo.

Jak wypłacić zarobione pieniądze?

Są trzy sposoby na otrzymanie płatności:

  • wystawiasz fakturę lub rachunek i Allegro przelewa Ci pieniądze na konto
  • zapłata za prowizję Allegro
  • wymiana na punkty PayBack

Podsumowanie

Bardzo fajny program partnerski, prosty w obsłudze z wysokim oferowanym zarobkiem. Jedyne co martwi to fakt, że ciężko już złapać poleconego. Warto poszukać więc czegoś świeższego i niestety nie tracić czasu na PP, w którym trudno zarobić.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.