Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

AlertPay – bank niezbędny do pracy w internecie

alertpay

AlertPay jest Bankiem internetowym, który jest własnością prywatną. System ten daje możliwość zapłaty i otrzymania płatności w całym świecie On-line, pozwalając na szybki transfer środków. Wysyłanie pieniędzy za pośrednictwem AlertPay pozwala na transfer pieniędzy bez podawania żadnych osobistych lub finansowych informacji o sobie, odbiorcy lub transakcji.

AlertPay jest zarejestrowany oficjalnie zarówno w Stanach Zjednoczonych jak i w Kanadzie, i spełnia wszystkie różne przepisy i procedury Urzędu Nadzoru instytucji finansowych w Kanadzie i Centrum Analizy ścigania przestępców finansowych w sieci w Kanadzie. Bank ten został założony w 2004 roku, a siedziba znajduje się w Montreal, Quebec. Z niepotwierdzonych źródeł wiemy, że zatrudnia obecnie 45 pełnoetatowych pracowników.

Od sierpnia 2008 roku około 3 mln kont zostało zarejestrowanych w systemie. Ta imponująca liczba wynika z wszechstronności i fachowego podejścia zarządu firmy. Jako ciekawostkę podaję, że AlertPay obsługuje ponad 20 różnych walut oraz oferuje swoje usługi w ponad 200 krajach na całym świecie. Liczby te są imponujące i mówią same za siebie.

Typy kont:

Personal Starter – konto idealne dla osób zaczynających swoją przygodę nie tylko z zarabianiem przez Internet, ale także dla osób, które bez problemu chcą płacić w sklepach internetowych w obcej walucie. Konto starter ma kilka swoich cech, m.in. brak możliwości korzystania z narzędzi handlowych, do wykorzystania na stronach internetowych. Miesięcznie na konto możemy otrzymywać do $400, natomiast rocznie do $2000, co dla początkującego nie będzie wielkim problemem. Możliwe jest dodanie tylko dwóch kont e-mail, czyli zamienników długich numerów kont ze zwykłych banków. Prowizja za otrzymywanie i wysyłanie pieniędzy jest darmowa, zarówno jak i prowadzenie konta.

Premium – konto idealne dla osób zarabiających większe pieniądze oraz sprzedających i kupujących za pomocą AP. Prowadzenie konta darmowe tak jak w Starter. Brak prowizji za wysyłanie pieniędzy, natomiast za odbieranie pieniędzy płacimy 2,5% otrzymanej kwoty oraz $0,25 USD. Dostęp do narzędzi handlowych, brak limitu na otrzymywane środki, nieograniczone ilości adresów e-mail oraz obsługa masowych płatności.

Business – konto w sam raz dla firm i organizacji. Akceptacja wszystkich typów płatności, ponadto dostęp do narzędzi handlowych, brak limitu na otrzymywane środki, nieograniczona ilość adresów e-mail, masowe płatności oraz obciążenie zwrotne przy płatności kartą. Prowadzenie konta jest darmowe, natomiast prowizja z odbierania pieniędzy wynosi 3.9% kwoty oraz $0.59 USD.

Zapis w systemie:

Aby zapisać się w tym systemie kliknij tutaj

 • Wchodzimy na stronę AlertPay.com i klikamy ‚Sign Up’ w prawym górnym rogu.
 • Wybieramy interesujący nas pakiet, na początek polecam Personal Starter, pó?niej bez problemu można go za darmo powiększyć do Personal Pro.
 • alertpay

  Krok 1

 • Po wybraniu konta naciskamy ‚Next’, następnie wypełniamy formularz według przykładu.
 • alertpay

  Krok 2

 • Następnie wybieramy ‚Next’ i uzupełniamy dalszą część formularza
 • alertpay

  Krok 3

 • Na skrzynkę e-mail otrzymujemy wiadomość, przez którą aktywujemy konto w AlertPay. Od tej chwili twoje konto jest już aktywne i możesz logować się bez przeszkód.

10 faktów o AlertPay:

 • Jest podobieństwem PayPal, lecz nie należy do eBay.
 • Jest bankiem internetowym używamy głównie przez systemy PTC, PTR a także HYIP. Od niedawna akceptowany przez duże firmy w całej Europie i Azji.
 • Istnieją trzy rodzaje kont: Osobiste, Osobiste rozszerzone i Biznesowe.
 • Środki z konta można wypłacić za pomocą: Czeku, Przelewu bankowego.
 • Konto może zostać zasilone poprzez: Przelew bankowy, Czek lub wpłatę do banku, Kartę kredytową.
 • Wsparcie ze strony AlerPay można otrzymać : przez internet, listownie bądź za pomocą telefonu.
 • Można połączyć konta bankowego lub karty kredytowej do konta Alertpay. To narzędzie może być używane zarówno do wysyłania i odbierania funduszy. (Upewnij się, że mają wystarczające fundusze na Twojej karty kredytowej w razie wysłania!)
 • Konto osobiste ogranicza użytkownika do otrzymywania 400 USD miesięcznie. Aby zwiększyć ten limit należy rozszerzyć konto.
 • Aby otrzymać pieniądze na konto osobiste lub firmowe konto Pro istnieje opłata od 2,5% – 5% + niewielki nadmiar ($ 0,25), w zależności od tego, jak dana osoba płaci ci. Nie ma żadnych opłat dla konta Personal Starter.
 • AlertPay jest obecnie uznanym bankiem internetowym płatności online. Co dziennie miliony ludzi na całym świecie korzysta z transakcji AlertPay.

Porady:

Porady jak poruszać się po koncie już wkrótce.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.