Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

Afilo – sieć afiliacyjna

Afilo.pl

Afilo jest to sieć marketingu afiliacyjnego działająca na podobnych zasadach co Novem.pl czy NetSales.pl. Jest stosunkowo nowym graczem na polskim rynku, do którego dołączyła w 2007 roku. Firma należy do Grupy Kapitałowej ZPR.

Afilo.pl jest częścią grupy kapitałowej ZPR S.A., do której należą między innymi takie firmy jak Super Express, Murator, Radio ESKA i Vox FM, Supermedia i IDMnet. Jest innowacyjną siecią rozliczającą się z partnerami w modelu płacenia za efekt.

Jak zapowiadają szefowie Afilo, chcą aby sieć została głównym graczem w Polsce wśród firm typu pay per performance. Chcą wykorzystać rosnące zapotrzebowanie rynku na reklamę, wychodząc z nowymi ofertami zarówno dla klientów jak i wydawców. Puki co cały czas firma rozwija się w spokojnym tempie i nie zagraża większym platformą takim jak NetSales.pl.

Wybór programów

Firma nie zasypuje nas ogromem dostępnych programów partnerskich. Jest ich raczej umiarkowana ilość i pojawiają się niezbyt często. Zarabianie pieniędzy z tą firmą może być więc dosyć trudne. Należą do nich m.in.:

  • Vitalia – serwis porad dotyczących odchudzania się,
  • Bank DnB Nord – bank największej norweskiej grupy finansowej DnB Nord,
  • Euro-tax ? największa w Polsce firma, świadcząca e-usługi w zakresie zwrotu podatku za pracę za granicą,

Minimum do wypłaty

W porównaniu do innych polskich programów tego typu, jest ono dość wysokie. Wynosi aż 150 zł i wypłacane jest na polskie konta bankowe partnerów.

Wady i zalety

  • + unikalne i ciekawe programy
  • wysoki próg minimalny ( 150zł)
  • mała ilość programów
  • rzadko pojawiąją się nowe programy

Ocena Afilo

Oceniając, Afilo na tle innych polskich sieci afiliacyjnych wypada ona bardzo przeciętnie. Rozwija się w spokojnym tempie i jest na etapie pozyskiwania nowych klientów. Puki co nie można jej porównywać z takimi markami jak NetSales czy Novem. Zarabianie w tej sieci może okazać się o wiele trudniejsze od tego w wyżej wymienionych platformach.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.