Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.

Adfly – pieniądze za skracanie linków

Adf.ly jest największym serwisem w internecie, który służy do skracania linków. W dobie dzisiejszego internetu jest to bardzo przydatne narzędzie, które pomoże nam uporać się z przerośniętymi odnośnikami.

Tak jak wspomniałem Adfly jest serwisem, który pozwala na skrócenie długiego linku do linku o mniejszych rozmiarach. Dzięki temu zabiegowi możemy łatwiej zarządzać naszymi odnośnikami, a także w przypadku kiedy będziemy chcieli zapamiętać taki link, na pewno ułatwi nam życie.

Bardziej interesujący jest jednak fakt, iż serwis daje możliwość zarabiania pieniędzy na skracaniu linków. Jedynym wymogiem, aby mieć taką możliwość, jest posiadanie konta użytkownika. Rejestracja odbywa się w naturalny, standardowy sposób, więc nie powinna sprawić większego problemu.

Zarabianie z Adf.ly

Zarabianie polega na tym, że za każdą osobę, która wejdzie w nasz link otrzymujemy pieniądze. Przyznawane są one raz na 24 godziny, z tym że dana osoba może wejść w 3 linki dziennie. Oznacza to tyle, że wystarczą nam 3 skrócone odnośniki, które będziemy podrzucać znajomym lub w zależności od tego jak chcemy je promować i za każde poprawne wejście otrzymamy niewielką sumę pieniędzy. Zależy ona od tego z jakiego kraju pochodzi ruch, czyli użytkownicy korzystający z skróconych URL’i. Nas interesuje głównie stawka Polska, dlatego poniżej znajduje się odpowiednia tabela przedstawiająca aktualne stawki. Jak widać za 1000 wejść otrzymamy 3.10 dolara za unikalne odwiedziny oraz 1.81 dolara za nieunikalne. Dwie kolejne stawki oznaczają prawie to samo z tą równicą, że są one na urządzenia mobilne.

stawki-w-adfly

Jeśli mamy spory potencjał, posiadamy bloga na którym umieszczamy różne treści i odnośniki do nich, to można zarobić/dorobić sporo pieniędzy. Tego rodzaju praktyki można często spotkać również na portalach społecznościowy. Poniżej przedstawiam moje zarobki w tym serwisie:

adfly-zarobki

Jak widać uzbierała się znaczna suma, którą wykorzystam najprawdopodobniej do opłacenia domeny i hostingu dla bloga.

Jak skracać linki w Adf.ly

Linki skraca się w bardzo prosty sposób. Bierzemy jakiś długi adres i wklejamy go do formularza, jak na załączonym poniżej obrazku.

Jak skrócić link w Adfly

Następnie klikamy w button „Shrink!”.Po przetworzeniu zgłoszenia otrzymujemy gotowy, skrócony link.

Jak skrócić link w Adfly

Pozostaje już tylko rozesłanie linku do znajomych i możemy zacząć śledzić statystyki zarobków.

Jak wypłacić pieniądze z Adfly

Adfly oferuje płatności za pośrednictwem PayPal, PayzaPayoneer. Większość z was będzie korzystać z systemu PayPal, który według mnie jest najlepszym z nich. Minimum wynosi $5,00 dla platform PayPal i Payza. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z Payoneer minimum jest dwukrotnie większe i wynosi 10,00 dolarów.

Podsumowanie

Serwis Adfly jest innowacyjnym pod względem możliwości zarabiania. Umożliwia zamianę w źródło dochodów elementy, które nie były dotychczas brane pod uwagę. Jest to niezwykle ważne, ponieważ zawsze należy wykorzystywać wszystkie okazje do tego aby osiągnąć sukces. W przypadku internetu, w którym za sukces uważa się zarobione pieniądze, adfly jest dobrym sposobem na dokonanie tego.

Leave a Reply


Blog jest poświęconym tematyce: zarabianie w internecie, praca w domu w internecie, zarabianie na blogu. Znajdziesz tutaj porady oraz opisy jak zarobić pieniądze na blogu przez internet. Zarabianie przez internet w sieci. Praca przez internet.

Copyright © Zarabianie w internecie, zarabianie przez internet, e-biznes.